Kdy je vidět srdíčko?

  • Domů
  • Kdy je vidět srdíčko?
Kdy je vidět srdíčko?

Začátek cesty za srdíčkem

Vezměte si pohodlné boty, zabalte do batohu plný zvědavosti a vydejte se se mnou na nevšední cestu. Cestu, na jejímž konci uvidíte něco opravdu velmi zvláštního. Ne, nebude to pošmourný hrad ukrytý v temných lesích, ani živoucí dinosaurus v nějakém zapadlém koutu světa. Budeme hledat srdíčko. Ne, nemám na mysli lásku vašeho života, i když láska k tomu má opravdu velmi blízko. Mám na mysli srdíčko, které je možné vidět. Ale kdy je vidět srdíčko? To je otázka, na kterou se pokusím odpovědět v tomto článku.

Vaše první srdíčko

Máte vzpomínky na vaše první srdíčko? Možná jsou stále ještě čerstvé, nebo možná jsou už obestřeny mlhou zapomnění, ale já si jistě myslím, že to byl jeden z nejdůležitějších okamžiků vašeho života. Ne, nemluvím o první lásce, i když má to rovněž význam. Mám na mysli vaše opravdu první srdíčko. Srdíčko, které jste mohli vidět ještě před tím, než jste se narodili. Mám na mysli srdíčko na ultrazvuku, který vám ukázal vaši mámu

Podívejte se na oblohu

A teď se podívejme na oblohu. Zjistili jste už, kdy je vidět srdíčko na obloze? Mám na mysli srdíčko, které můžete vidět, když na oblohu koukáte dostatečně dlouho a s dostatečnou dávkou fantazie. A víte co je nejlepší? Každý z nás může vidět srdíčko na obloze trochu jinak. Proto je to tak neuvěřitelně fascinující.

Na výletě do přírody

Teď už máme za sebou duhové srdíčko na obloze, ale věřte mi, že máme ještě mnoho dalších srdíček, které je možno objevit. Například na výletě do přírody. Objevovat srdíčka v přírodě je jako hra pro malé i velké. Stačí mít oči otevřené, a srdíčka objevíte všude kolem sebe. Na kůře stromů, v listech, v oblacích. Je to jako hledání pokladu ve velkém.

Ve městě plném srdíček

Ale srdíčka nejsou jen v přírodě. Jsou také ve městě. Stačí se jen podívat kolem sebe a uvidíte srdíčka v grafitti na zdech, na náhrdelnících v obchodech, dokonce i na řemeslných výrobcích na trzích. Je to jakoby celé město bylo plné srdíček, která jen čekají na to, až je objevíte.

Jídlo plné srdíček

A teď si představte, že jste si udělali pauzu a jste u stolu, kde je připraveno jídlo. A co uvidíte? Srdíčka! Srdíčka můžete najít v jídle, pokud chcete. Například v tvaru pokrmu, nebo ve tvaru servírování. Může to být srdíčko vytvořené z ovoce, nebo srdíčko vytvořené z chleba. Jídlo plné srdíček je vždy něco oč vede.

Móda srdíček

A nakonec se podívejme na módu srdíček. Srdíčka se dají najít na oblečení, šperky, kabelky, boty a další doplňky. Srdíčka jsou dobrou volbou, pokud chcete dodat vašemu oblečení trochu víc lásky, nebo pokud chcete vyjádřit svou lásku k někomu jinému.

A co dál?

Jak vidíte, srdíčka jsou všude kolem nás. Stačí jen otevřít oči a uvidíte srdíčka na každém kroku. Ale tím to nekončí. Můžete také vytvářet svá vlastní srdíčka. Třeba v písku, v listech, nebo v obláčcích. Kdo ví, možná jednou uvidíme srdíčka i na Měsíci. Ale to už je na další článek.